„Jest taka kamienica w centrum Krakowa” – napisano kilka lat temu w krakowskiej gazecie – „najbardziej lewicowy punkt w mieście. Tu spotykają się obrońcy i obrończynie praw człowieka, feministki, anarchiści, działacze i działaczki antydyskryminacyjne”. Pomóż nam utrzymać to miejsce, dołącz do Grona Przyjaciółek Krakowskiej 19. 

Wynajmij sobie kawałek podłogi wraz z nami, pomóż utrzymać, a może nawet też odnowić miejsce, które służy eFce i wielu innym grupom. Kwota 20 zł comiesięcznej darowizny zapewni wynajem jednego metra kwadratowego tego stumetrowego lokalu w centrum Krakowa. Niech to będzie też Twój kawałek podłogi – podstawy dla działań feministycznych i wolnościowych.
Dla darowizn na czynsz i opłaty lokalowe eFKa prowadzi osobne konto, z którego opłacany jest wyłącznie czynsz oraz wydatki związane z utrzymaniem lokalu. Jego numer to:
                                                            ING Bank, 64 1050 1445 1000 0090 3136 8484
 
                                                                                                        *****
 
Przyjaciółki Krakowskiej 19 płci wszelakiej zapraszamy od stycznia 2021 do comiesięcznych spotkań online pod nazwą F-Cafe. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: efkafe1991@gmail.com Każde spotkanie będzie miało temat wiodący. Pierwsze tematy zaproponujemy same, a kolejne będą proponować uczestniczki. Oprócz spotkań online dla grona Przyjaciółek odbywać się będą też otwarte spotkania F-Cafe raz w miesiącu na Krakowskiej 19, dokąd uda się nam utrzymać lokal.